archiwum aktualności 12-2017

Walczyli o dwa puchary Burmistrza

23 grudnia odbył się XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Cieszyna.

Mateusz Ligocki 25 w Cervinii (ITA)

Mateusz Ligocki w zawodach snowboard cross'u zajął 25 miejsce. Na starcie stanęło 78 zawodników.

Ruszyły zapisy na 10. Cieszyński Fortuna Bieg

Informujemy, że już można zapisywać się na 10. Cieszyński Fortuna Bieg!

Wygrana w Chybiu

Pierwsza drużyna Talent Sferawent Cieszyn pokonała na wyjeździe drużynę z Chybia w ostatnim meczu tego roku.

Zuzanna Pasterny wicemistrzynią Europy

16 grudnia w Koszalinie, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w pełnokontaktowym karate.

Sukces Żaków UKS Cieszyn

Żaki UKS Cieszyn zajęły dugie miejsce na Ponadregionalnym Turnieju Halowym w Piłce Nożnej "POGOŃ CUP 2017" w Zduńskiej Woli.

SMOK Cieszyn

Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki - projekt PZKOSZ oraz Ministerstwa Sportu funkcjonuje już trzeci rok, korzystając z obiektów sportowych Szk...

Seniorki wygrywają w ostatnim meczu w tym roku

Seniorki Victorii Cieszyn wygrały w ostatnim meczu tego roku z ekipą z Wilkowic 3:2.

„Sny o zwycięstwie”-spotkanie z Mateuszem Ligockim

Miasto Cieszyn zaprasza 29.12.2017 r. o godzinie 17:00 do piwnicy Browaru Zamkowego w Cieszynie na spotkanie z Mateuszem Ligockiem.

III Turniej o Puchar Starosty Cieszyńskiego

W niedzielę 17 grudnia, odbył się III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar starosty Cieszyńskiego.