Seniorki wygrywają w ostatnim meczu w tym roku
19.12.2017
Wilkowice

Na ostatni mecz pierwszego etapu rozgrywek cieszyński zespół Victoria Cieszyn pojechał do Wilkowic bez 3 podstawowych zawodniczek. Ich brak był widoczny zwłaszcza w I secie, w którym gospodynie rozbiły naszą drużynę do 14. II set to ponownie szybkie prowadzenie GLKS 6:0. Dopiero od połowy tej partii cieszyniankom udało się nawiązać równorzędną walkę i - pomimo przegrania jej na przewagi (28:26) - ich gra dawała nadzieję, że mecz potrwa dłużej niż 3 sety. I faktycznie, kolejne partie padły łupem zawodniczek G. Kosatki i A. Husarka - odpowiednio do 22, 19 oraz 13. Brawo za walkę i zdobycie 2 punktów! Kolejne mecze VC VICTORIA rozegra już w 2018 roku w grupie mistrzowskiej I ligi śląskiej kobiet.

GLKS WILKOWICE - VC VICTORIA CIESZYN 2:3 (25:14; 28:26; 22:25; 19:25; 13:15)

Skład: M. Husarek, J. Gibiec, D. Kaczmarska, S. Wiecheć, P. Wróbel, K. Kupka, J. Szostakow (libero), M. Hankus (libero), P. Glajc, P. Zorychta
Trenerzy: Grzegorz Kosatka, Andrzej Husarek