Wrócili z 3 punktami z Wisły!
23.08.2021
Wisła

W sobotę 21 sierpnia 2021 roku CKS PIAST mierzył się w 2 kolejce klasy okręgowej z Wiślańskim Stowarzyszeniem Sportowym. Mecz rozpoczął się od trafienia Tomasza Szypera, jednak jeszcze przed przerwą gospodarze za sprawą Seweryna Tatary i Dawida Mazurka wyszli na prowadzenie (2:1). W drugiej odsłonie meczu cieszyńscy piłkarze pokazali charakter i moc w ataku. Najpierw w 63 minucie na wysokości zadania stanął kapitan cieszyńskiej drużyny Ireneusz Jeleń, doprowadzając do wyrównania. Cztery minuty później Grzegorz Niemczyk pokonał bramkarzy gospodarzy tym samym dając prowadzenie naszej drużynie. Wynik spotkania ustalił w 90 minucie Jakub Węglorz i CKS Piast mógł się cieszyć z trzech punktów. To już drugie zwycięstwo w klasie okręgowej i miejmy nadzieję, że ta passa potrwa jak najdłużej.

Skład CKS PIAST: 1. Damian Ferfecki, 5. Patryk Skakuj, 6. Michał Volkmer, 4. Łukasz Światłoch, 8. Patryk Fatalski, 11. Jakub Jeleń, 16. Grzegorz Niemczyk, 26. Marek Piwko, 9. Tomasz Szyper, 10. Ireneusz Jeleń, 7. Jakub Węglorz

Rezerwowi: 12. Szymon Wawrzyczek, 21. Marcel Kojma, 23. Bartosz Koprek, 15. Michał Górniak, 22. Kamil Sikora, 3. Paweł Seremak

WSS Wisła - CKS PIAST 2:4 (2:1)