Udany start
16.08.2022
Pogórze, ul. Krosowa 89

14 sierpnia CKS PIAST zainaugurował nowy sezon ligowy wyjazdowym meczem z LKS Pogórze. Pierwsze minuty meczu stały pod znakiem rozpoznania rywali, którzy starali się jak najbardziej zaskoczyć przyjezdnych. Worek z bramkami o nazwie "sezon 2022/2023" otworzył w 34 minucie Jakub Jeleń. Następnie w 43 i 45 minucie swoje bramki numer 99 i 100 zdobył Ireneusz Jeleń i goście prowadzili do przerwy 3:0. Po przerwie gospodarzom udało się pokonać cieszyńskiego bramkarza, a chwilę później wynik meczu ustalił Patryk Skakuj i goście mogli się cieszyć z kompletu punktów na otwarcie sezonu.

Kolejny mecz 27 sierpnia CKS PIAST podejmować będzie zespół LKS Bory Pietrzykowice. Początek o godz. 11:00 na boiskach piłkarskich "Pod Wałką".