Trzeci mecz, trzecia wygrana!
26.08.2021
Stadion Miejski

W trzeciej kolejce klasy okręgowej (Skoczów-Żywiec), CKS PIAST podejmował na własnym terenie zespół z Zebrzydowic. Pierwsza połowa stała pod znakiem badania swoich możliwości. Dopiero w końcówce tej części gry gospodarzom udało się dwukrotnie pokonać bramkarzy gości. Najpierw w 36 minucie gola zdobył Tomasz Szyper, a w 43 minucie wyczyn kolegi z drużyny powtórzył Jakub Węglorz. Już w pierwszej połowie sędzia miał co robić, a w drugiej odsłonie ten stan rzeczy się utrzymał. Zawodnicy się nie oszczędzali i często dochodziło do ostrych starć. W 61 minucie na 3:0 dla CKS-u podwyższył Jakub Jeleń. Wtedy do głosu doszli zawodnicy z Zebrzydowic. Podczas dwóch minut na cieszyński gród spadły dwa gromy, które wlały w serca kibiców i piłkarzy z Cieszyna sporo niepokoju i troski o wynik. W 71 minucie Damiana Ferfeckiego pokonał Arkadiusz Brachaczek, a chwilę później to samo uczynił Piotr Pastuszak. Jak trwoga to do...Irka! W 88 minucie kapitan naszego zespołu zamienił rzut karny na bramkę i cieszyniacy mogli cieszyć się juz z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie! A już w sobotę kolejny mecz z ostatnią drużyną w tabeli LKS Leśna. Zapraszamy na trybuny!

CKS wystąpił w składzie: 1. Damian Ferfecki (GK), 5. Patryk Skakuj, 4. Łukasz Światłoch, 3. Paweł Seremak, 8. Patryk Fatalski, 11. Jakub Jeleń, 16. Grzegorz Niemczyk, 6. Michał Volkmer, 9. Tomasz Szyper, 10. Ireneusz Jeleń (C), 7. Jakub Węglorz. Rezerwowi: 12. Szymon Wawrzyczek (GK), 23. Bartosz Koprek, 19. Paweł Krzempek, 22. Kamil Sikora, 21. Filip Wałga, 26. Marek Piwko, 17. Alan Szurman.

Trener: Arkadiusz Wrzesiński