Cieszyński portal sportowy - strona główna

Srebrny medal dla naszych zuchów!
14.05.2021
Tychy

11 maja drużyna STELA Cieszyn w kategorii MU-11 rocznika 2010 i młodsi na wyjeździe w Tychach, rozegrała swoje ostanie spotkania sezonu 2020/21 na turnieju finałowym.

W pierwszym meczu podejmowali drużynę MKS Dąbrowa Górnicza. Po pierwszej połowie stelacy przegrywali 23:16, natomiast druga połowa meczu była bardzo dobra w wykonaniu cieszyniaków. Odrobili straty i wyszli na prowadzenie wygrywając spotkanie. W drugim meczu spotkali się z gospodarzami turnieju, drużyną MOSM Tychy. Tyszanie od początku prezentowali szybką grę i bardzo agresywną obronę, narzucili swoje tempo. Niestety cieszyniacy przegrali ten mecz, co efekcie końcowym dało im 2 miejsce w Lidze Śląsko Opolskiej Zuchów kategorii MU-11!

Brawa dla wszystkich drużyn za świetne widowisko sportowe, walkę i wylany pot oraz łzy w całym sezonie. Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów w waszej pracy jak i zawodników tak i trenerów.

STELA Cieszyn vs MKS Dąbrowa Górnicza 42:37
MOSM Tychy vs STELA Cieszyn 53:30