Cieszyn, Skoczów, Ochaby, Brenna, Kaczyce, Jaworze, Pszczyna

22-23.10.2022 r.

U13: CKS PIAST 11:0 (3:0) RKS CUKROWNIK CHYBIE
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej Pod Wałką zmierzyły się z Cukrownikiem Chybie. Senna pierwsza połowa w naszym wykonaniu z wolną grą. Po przerwie zdecydowanie przyspieszyliśmy naszą grę podczas budowania, dzięki czemu sporo wykreowaliśmy sytuacji bramkowych zamieniając je na gole.

Gole: Janik - 5, Rudziński - 3, Zarzycki - 2, Mienciel

Skład: Mienciel - Warzybok, Fita, Tomiczek - Gawęda, Zarzycki - Rudziński, Janik, Mikrut oraz Pustówka, Bal, Jocz, Kavouras

Trener: Dawid Ciok

U13: KP BESKID II SKOCZÓW 2:2 (1:1) CKS PIAST II
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej na wyjeździe zagrały z Beskidem II Skoczów. Spotkanie pełne emocji. Nasza gra w tym meczu nie była najlepsza, mimo to byliśmy w stanie stworzyć kilka ciekawych akcji. Brawa dla chłopców za walkę do końca - minutę przed końcem zdobywamy wyrównującą bramkę.

Gole: Sikora, Mienciel

Skład: Ślęczka - Badura, Mienciel, Żur - Prószkowska, Sikora - Skakuj, Pustówka, Stanek oraz Hanzel, Fryda, Gabzdyl, Sędzik

U15: LKS OCHABY 0:19 (0:9) CKS PIAST
III LIGA WOJEWÓDZKA C1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Mecz od pierwszych do ostatnich minut toczył się na połowie przeciwnika. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji i zamienialiśmy je na gole.

Gole: Guzik - 5, Huta - 3, Sokalski - 2, Kuchejda - 2, Stępień - 2, Kryska - 2, Śmieja, Czapla, Waniński

Skład: Guzik - Kempa, Huta, Wojtas, Chłodek - Fita, Radzik - Kuchejda, Stępień, Waniński - Śmieja oraz Czapla, Gross, Grzybek, Isztok, Kryska, Sokalski, Śliwka

U19: CKS PIAST 1:3 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
II LIGA WOJEWÓDZKA A1 GRUPA POŁUDNIOWA

W ramach II ligi juniora starszego Pod Wałką zmierzyliśmy się z Spójnią Zebrzydowice. Mecz zakończył się naszą przegraną 3:1.

Gol: Kaczmarczyk

Skład: Fizek, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Byrski, Plinta Dominik, Broda, Jakóbiec, Parchański, Rybczyński, Molasy, Kaczmarczyk
Rezerwowi: Plinta Daniel, Janik, Rozenkiewicz, Kołodziej, Chlebek, Dąbek

Trener: Daniel Flejszman

24.10.2022 r.

U11: CKS PIAST - LKS TEMPO PUŃCÓW
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 1

W ostatniej kolejce orlika starszego rozegraliśmy mecz z LKS Tempo Puńców. Rundę kończymy w dobrych humorach. Ofensywna gra przyczyniła się do tego, iż w 10 spotkaniach ligowych nie przegraliśmy ani razu.

Skład: Kołodziej - Łagowski, Ogierman - Fita - Węglorz, Ożga, Purszke oraz Habarta, Kobiela, Lipowski, Nowak, Widzykiewicz, Zielke

U11: MKP BRENNA-GÓRKI - CKS PIAST II
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 2

Dobry, wyrównany mecz orlika młodszego z Brenną. Drużyna pokazała charakter i wolę walki przez całe spotkanie.

Skład: Ksawery Górniok, Michał Kaczmarek, Tymoteusz Volkmer, Jeleń Filip, Ptak Daniel, Polak Ludwik, Szarzec Jan, Bernard Pala, Wiktor Ferfecki, Tomasz Paruzel, Sulich Mikołaj

Trener: Maciej Pieczonka

U11: CKS PIAST III - LKS VICTORIA HAŻLACH
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 3

Mecz bardzo wyrównany z szybkim tempem prowadzenia akcji. Spora liczba podejmowanych pojedynków 1 na 1 i decyzji o oddaniu strzału przekuły się w dużą liczbę bramek.

Skład: Kacper Szajter, Michał Łagowski, Jan Stekla, Antoni Sembol, Rafał Golasowski, Czarek Dąbek, Marcin Socha, Wojciech Tomica, Maciej Koczuba, Jakub Huta

Trener: Michał Gawlas

27-28.10.2022 r.

U9: CKS PIAST - WSS WISŁA
Skoczów: F1 Żak Grupa 1

Kolejny wartościowy mecz ligowy rozegrała drużyna żaka starszego, która zmierzyła się z WSS Wisła.

Skład: Mikołaj Pachuła, Mateusz Owczarzy, Mateusz Purszke, Wojciech Karolczuk, Miłosz Czech, Filip Jeleń, Adam Milewski, Jakub Froncek

Trener: Bartosz Piksa

U9: GKS KACZYCE - CKS PIAST II
Skoczów: F1 Żak Grupa 2

Kolejnym naszym rywalem była drużyna z Kaczyc. Mecz był bardzo wyrównany i obfitował w wiele sytuacji z obu stron. Choć nie zawsze udało się je zamienić na bramkę, to jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy całej drużyny.

Skład: Rudzki Krystian, Moskal Artur, Kopik Maksymilian, Glajc Dawid, Czauderna Maksymilian, Radzik Igor, Kania Kajetan, Wantoła Nikodem, Głazowski Wiktor, Tarnowski Borys

Trener: Karol Wąchała

U9: CKS PIAST II - LKS KOŃCZYCE MAŁE

Ostatnim naszym rywalem w ramach zaległej kolejki była drużyna z Kończyc Małych. Zawodnicy stworzyli dużo okazji podbramkowych i poprawili skuteczność, która była słabsza w poprzednich meczach. Dzięki temu cała drużyna schodziła z boiska w dobrym humorze.

Skład: Krystian Rudzki, Dawid Glajc, Borys Tarnowski, Mateusz Purszke, Igor Radzik, Artur Moskal, Nikodem Wantoła, Ryszard Kamiński, Kajetan Kania, Maks Czauderna, Wiktor Głazowski

29-30.10.2022 r.

U19: GKS CZARNI JAWORZE 3:2 CKS PIAST

W ramach II ligi juniora starszego na wyjeździe zmierzyliśmy się z GKS Czarni Jaworze. Mimo dwubramkowego prowadzenia przegrywamy 3:2.

Gole: Plinta Dominik, Broda

Skład: Fizek, Fornal, Fornal, Plinta Dominik, Kurpanik, Byrski, Jakóbiec, Burawa, Parchański, Kaczmarczyk, Molasy, Broda
Rezerwowi: Plinta Daniel, Kołodziej, Janik, Burawa, Dąbek

U15: CKS PIAST 1:3 (0:1) KP BESKID SKOCZÓW

Mimo naszej optycznej przewagi w operowaniu piłką nic z tego nie wynikało. W bardzo łatwy sposób stracone gole podcięły nam skrzydła, a grający przez cały mecz przeciwnik w pressingu niskim maksymalnie utrudniał atakowanie na jego połowie. Pomimo porażki na sam koniec rundy jesiennej zajmujemy 2 miejsce w tabeli.

Gol: Czapla

Skład: Guzik - Kempa, Huta, Majka, Wojtas - Habarta, Radzik - Kuchejda, Stępień, Lipka - Czapla oraz Fita, Gross, Grzybek, Sokalski, Śliwka, Śmieja, Waniński

U13: LUKAM SKOCZÓW 14:0 (8:0) CKS PIAST

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z liderem Lukam Skoczów. Wbrew wynikowi zagraliśmy przyzwoity mecz w skali trudności przeciwnika. Staraliśmy się odbierać piłki w pressingu wysokim i z dużą odwagą konstruować akcje. Stworzyliśmy 3-4 sytuacje, które nie udało nam się zamienić na gola. Gratulujemy przeciwnikom i życzymy powodzenia w barażach o 2 ligę.

Skład: Ślęczka - Jocz, Janik, Fita - Zarzycki, Bal - Warzybok, Gawęda, Kavouras oraz Ogierman, Węglorz

U13: CKS PIAST II 3:1 (1:1) KS NIERODZIM

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej Pod Wałką zagrały z KS Nierodzim. W dobrych humorach kończymy zmagania IV-ligowe młodzika. W ostatnim meczu rundy jesiennej wygrywamy z Nierodzimem 3:1.

Gole: Pustówka, Sędzik, Gabzdyl

Skład: Hanzel - Badura, Fryda, Żur - Prószkowska, Sikora - Sędzik, Pustówka, Stanek oraz Gabzdyl

Trener: Arkadiusz Wrzesiński

05-06.11.2022 r.

U11: CKS PIAST - MFK KARVINA, BOHEMIANS PRAGA, UNICOV, FRYDEK-MISTEK

Rocznik 2012 rozegrał towarzyskie mecze na obiektach MFK Karvina z czeskimi drużynami w systemie 7 zawodników w polu + bramkarz. Rozegraliśmy 6 spotkań na bardzo wysokim poziomie, a naszymi przeciwnikami byli Bohemians Praga A (2 razy), Bohemians Praga B, MFK Karvina, Unicov, Frydek-Mistek. Zaprezentowaliśmy się z niezłej strony z ofensywną grą. Mieliśmy trochę pecha przegrywając 3 mecze różnicą jednej bramki, natomiast były to bardzo pozytywne spotkania w naszym wykonaniu. Wracamy do Cieszyna zadowoleni ze swojej gry i w dobrych humorach po wygraniu ostatniego meczu.

Skład: Fita, Habarta, Kobiela, Kołodziej, Łagowski, Nowak, Ogierman, Purszke, Tiutiunov, Wakuła, Węglorz, Widzykiewicz, Zielke

U13: CKS PIAST - GKS PNIÓWEK PAWŁOWICE

Młodziki tuż po zakończeniu ligi, Pod Wałką rozegrały sparing z GKS Pniówek Pawłowice. Przez większość meczu byliśmy w ataku pozycyjnym na połowie przeciwnika. Dobre spotkanie w naszym wykonaniu, zakończone wysoką wygraną.

Skład: Pustówka - Warzybok, Jocz, Tomiczek - Zarzycki, Bal - Gawęda, Janik, Mikrut oraz Hanzel, Gabzdyl, Sędzik, Sikora, Stanek, Żur

U19: CKS PIAST 0:4 (0:1) TS II PODBESKIDZIE

Mimo wyniku nie był to zły mecz w naszym wykonaniu. Przez większą część spotkania realizowaliśmy założenia i mecz tak naprawdę był bardzo wyrównany. Niestety przytrafiły nam się błędy, które wykorzystała drużyna z Podbeskidzia strzelając bramki. Szkoda, że my nie wykorzystaliśmy swoich okazji do zdobycia bramki.

Skład: Fizek, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Plinta Dominik, Byrski, Jakóbiec, Burawa, Broda, Parchański, Kaczmarczyk, Dąbek
Rezerwowi: Plinta Daniel, Molasy, Chlebek, Janik

ROCZNIK 2015 NA TURNIEJU W PSZCZYNIE

Drużyna żaka młodszego rozegrała swój pierwszy i zarazem bardzo wartościowy turniej w swojej kategorii wiekowej. Dzięki dużej ilości zgłoszonych drużyn, chłopcy mieli okazję zmierzyć się z zespołami takimi jak: MKS Iskra Pszczyna, Lukam Skoczów, APN SMS Tychy, GKS Krupiński Suszec, LKS Grodno Leśnik Kobiór, LKS Znicz Jankowice, LKS Brzeźce, LKS Zamek Grodziec, Górnik Zabrze.

Skład: Marcel Heczko, Krystian Przywara, Jan Górniak, Kornel Isztok, Patryk Jordan, Bruno Kłaptocz, Hubert Kłaptocz, Filip Wojciuch

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.