Przełom w 4 kwarcie
21.12.2021
Hala sportowa przy SP nr 2
Koszykarze STELA Cieszyn MU15 wygrali na własnym parkiecie! 16 grudnia podejmowali drużynę MKKS Rybnik, bardzo dobry zespół który w swoim składzie ma również kadrowicza Polski. Do trzeciej kwarty spotkanie było wyrównane, obie drużyny walczyły i nie pozwoliły sobie na ucieczkę punktową. W wykonaniu naszych zawodików dobra praca w ataku i gra zespołowa dały im świetnie wypracowane pozycje do minięcia jak i rzutów za 3 pkt. W czwartej kwarcie nastąpił przełom, cieszyniacy postawili mur w obronie i dzięki temu odskoczyli na wysoką przewagę wygrywając te kwartę 20:4. Następne spotkania cieszyniaków w przyszłym roku.

STELA Cieszyn – MKKS Rybnik 91:70 (26:21, 21:23, 24:22, 20:4)