Pierwsza przegrana
27.09.2021
Stadion Miejski

25 września 2021 roku CKS PIAST podejmował w ramach 8 kolejki ligi okręgowej LKS Błyskawicę Drogomyśl. Mecz nie zaczął się najlepiej dla gospodarzy, bowiem po niespełna 20 minutach po trafieniach Błażeja Bawoła i Andrzeja Siekierki przegrywali 0:2. Cieszyniacy jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać stan meczu dzięki trafieniom Tomasza Szypera oraz Jakuba Jelenia. Po przerwie kibice zgromadzeni na stadionie miejskim w Cieszynie oglądali już tylko jedno trafienie. Niestety było to trafienie dla drużyny gości, którego autorem ponownie był Błażej Bawoł. W taki sposób pierwsza przegrana CKS-u w tym sezonie stała się faktem. Brawa za walkę do samego końca meczu!

CKS wystąpił w składzie: 1. Damian Ferfecki (GK), 5. Patryk Skakuj, 4. Łukasz Światłoch, 3. Paweł Seremak, 17. Alan Szurman, 14. Filip Wałga, 16. Grzegorz Niemczyk, 6. Michał Volkmer, 9. Tomasz Szyper, 10. Ireneusz Jeleń (C), 11. Jakub Jeleń. Rezerwowi: 12. Szymon Wawrzyczek (GK), 23. Bartosz Koprek, 19. Paweł Krzempek, 20. Kamil Sikora, 15. Michał Górniak, 8. Patryk Fatalski, 26. Marek Piwko.