Piąta wygrana
06.09.2021
Milówka

4 września w Milówce CKS PIAST mierzył się z tamtejszą Podhalanką w ramach 5 kolejki klasy okręgowej (Podokręg Skoczów-Żywiec). Pierwsza połowa meczu pokazała jak ciężko będą mieć cieszyńscy piłkarze, aby wywalczyć komplet punktów. Po pierwszych 45 minutach gry gospodarze prowadzili 1:0. Po przerwie szybko odpowiedzieli goście, a konkretnie Grzegorz Niemczyk. W 60 minucie prowadzenie dla cieszyńskiej drużyny zapewnił Tomasz Piwko. Kilka minut później gospodarze wyrównali, ale ostatnie słowo należało do CKS-u. W 73 minucie zwycięskiego gola zdobył Tomasz Szyper. Tym samym drużyna z cieszyńskiego grodu odniosła piąte zwycięstwo na pięć rozegranych meczów.

CKS PIAST wystąpił w składzie: 1. Damian Ferfecki (GK), 23. Bartosz Koprek, 4. Łukasz Światłoch, 3. Paweł Seremak, 17. Alan Szurman, 6. Michał Volkmer, 16. Grzegorz Niemczyk, 26. Marek Piwko, 10. Ireneusz Jeleń (C), 11. Jakub Jeleń, 7. Jakub Węglorz. Rezerwowi: 12. Szymon Wawrzyczek (GK), 20. Kamil Sikora, 15. Michał Górniak, 19. Paweł Krzempek, 9. Tomasz Szyper, 5. Patryk Skakuj, 8. Patryk Fatalski.

W środę 8 września cieszyńscy piłkarze rozegrają zaległy mecz II rundy Pucharu Polski z LKS Tempo Puńców. Początek spotkania o 16:30 w Puńcowie.