Nazbyt gościnni
16.11.2021
Hala sportowa - Uniwersytet Śląski
Sprawdź, jak dojechać

13 listopada koszykarze Redwood Stela Cieszyn gościli u siebie MCKiS Jaworzno w ramach rozgrywek 3 Ligi Mężczyzn. Turyści odwiedzający nasze miasto pokreślają, że tutejsza gościnność nie ma sobie równych. Niestety nasi koszykarze ewidentnie nie chcieli psuć tej "statystyki" i ugościli (aż za bardzo) koszykarzy z Jaworzna pozwalając im wygrać. Mecz rozpoczął się jednak dobrze dla naszej drużyny, która po dwóch kwartach prowadziła 45:35. Po przerwie nasi zawodnicy byli bardzo gościnni i kolejne dwie kwarty przegrali i dość wyraźnie. Ostatecznie goście wygrali 70:94. Po tej porażce nasi koszykarze spadli na dno tabeli.

21 listopada cieszyniacy udadzą się do Rudy Śląskiej na mecz z tamtejszą Pogonią, która na trzy rozegrane mecze odnotowała trzy zwycięstwa. Cieżko oczekiwać, że tym razem będzie inaczej...ale my wierzymy, że nasi koszykarze w końcu dadzą nam powodu do radości. Do boju!

Redwood Stela Cieszyn - MCKiS Jaworzno 70:94 (19:19, 26:16, 14:36, 11:23)

AKTUALNA TABELA ROZGRYWEK

Skład i punkty: Kałuża Sz. 4 pkt., Gęborski O. 4 pkt., Kuboszek M. 24 (5x3) pkt., Szafarczyk P. 10 (1x3) pkt., Malak D. 8 (2x3) pkt., Łysień P. 12 (1x3) pkt., Matuszek M. 8 pkt.