Mocne otwarcie beniaminka!
17.08.2021
Stadion Miejski

14 sierpnia na Stadionie Miejskim w Cieszynie nastąpiła inauguracja sezonu w klasie okręgowej, w której występuje drużyna CKS PIAST. W pierwszej kolejce cieszynianie podejmowali zespół z Pogórza. Już pierwsze 45 minut pokazało, kto zapisze sobie komplet punktów do tabeli. CKS PIAST prowadził 4:0 po dwóch golach Ireneusza Jelenia oraz po bramkach Patryka Fatalskiego i Tomasza Szypera. Po przerwie po bramce dołożyli jeszcze Szyper i Jeleń, a goście zdołali strzelić honorowego gola za sprawą Krystiana Danela i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1. Beniaminek z Cieszyna zaliczył mocne otwarcie sezonu. Oby tak dalej!

Skład CKS PIAST: 1. Damian Ferfecki (GK), 5. Patryk Skakuj, 6. Michał Volkmer, 3. Paweł Seremak, 8. Patryk Fatalski, 11. Jakub Jeleń, 16. Grzegorz Niemczyk, 26. Marek Piwko, 9. Tomasz Szyper, 10. Ireneusz Jeleń (C), 7. Jakub Węglorz. Rezerwa: 12. Szymon Wawrzyczek (GK), 21. Marcel Kojma, 23. Bartosz Koprek, 19. Wojciech Wilczek, 18. Alan Szurman, 15. Michał Górniak, 4. Łukasz Światłoch. Trener: Miroslav Čopjak.

WSS - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:2

LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Metal Węgierska Górka (mecz został przełożony na 7 września 2021 roku na godz. 17:00).