Młodzież CKS PIAST pokazała klasę
18.11.2022
Zabrze

CKS Piast wziął udział w 3 edycji 24-godzinnego Piłkarskiego Turnieju Niepodległości. Organizatorami turnieju była Polska Fundacja Sportu i Kultury, Akademia Piłkarska Górnika Zabrze oraz MOSiR Zabrze. Mecze odbyły się na pełnowymiarowej hali ze sztuczną nawierzchnią. Udział zabrały 3 grupy z Cieszyna. Orlik młodszy oraz trampkarz młodszy zajęli 1 miejsce, a młodzik młodszy miejsce 4. Gratulujemy dobrej postawy!

Fotogaleria
Fotogaleria II

I MIEJSCE ROCZNIKA 2013 NA 24-GODZINNYM TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI

Fantastyczną postawę zaprezentowała drużyna rocznika 2013 wygrywając 24-godzinny turniej Niepodległości w Zabrzu. Warto zaznaczyć, że drużyna w turnieju straciła tylko dwie bramki. W finałowym meczu zwycięzcę wyłonił niezwykle emocjonujący konkurs rzutów karnych.

Wyniki:
CKS Piast 3:0 FA Zawiercie
CKS Piast 2:1 Górnik Libiąż
CKS Piast 1:0 KEJBI Pawłowice
CKS Piast 1:0 AP Bumerang Ruda Śląska
CKS Piast 1:1 (6:5 w karnych) Rymer Rybnik

Skład: Ksawery Górniok, Michał Kaczmarek, Tymoteusz Volkmer, Jeleń Filip, Ptak Daniel, Polak Ludwik, Sulich Mikołaj, Sembol Antoni, Szajter Kacper

Trener: Maciej Pieczonka

I MIEJSCE TRAMPKARZA MŁODSZEGO NA 24-GODZINNYM TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI

Grupa trampkarza młodszego wzięła udział w 24-godzinnym turnieju z okazji Dnia Niepodległości. W tym roku, w tej kategorii było zdecydowanie mniej drużyn niż w poprzedniej edycji. Mieliśmy rozegrać 3 spotkania, a skończyło się na dwóch w związku z brakiem drużyny Górnika Zabrze. Mimo to rozegraliśmy 80 minut, z czego każdy zawodnik zaliczył 40 minut gry. Wygrywamy pewnie oba spotkania kreując mnóstwo sytuacji bramkowych, dzięki czemu zdobywamy 1 miejsce.

Wyniki:
CKS PIAST 8:3 KS SZCZERBICE
CKS PIAST 7:4 GKS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

Skład: Chłodek, Fita, Gross, Guzik, Janik, Sokalski, Śmieja, Waniński, Wojtas

Trener: Dawid Ciok

IV MIEJSCE ROCZNIKA 2011 NA 24-GODZINNYM TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI

Rocznik 2011 wraz z rocznikiem 2012 rozegrał 24-godzinny Turniej Niepodległości. Zagraliśmy bardzo przyzwoite zawody. W grupie wygrywamy 3 mecze i 1 remisujemy. Daje nam to 2 miejsce (gorszy bilans goli od Gliwic) i uprawnia do gry o 3 miejsce. W ostatnim spotkaniu mimo kiepskiego początku walczymy do końca. Mimo ambitnej postawy ulegamy 3:2 i zajmujemy ostatecznie 4 miejsce.