Koniec sezonu w junior NBA
16.04.2024
Wieliczka

6.04.2024 odbył się turniej play-off w Wieliczce. Nasza drużyna Milwaukee Bucks rozegrała dwa spotkania. Po pierwszym meczu bardzo wyrównanym do przerwy, potem cieszyniacy musieli uznać wyższość drużyny Orlando Magic, która doszła aż do finału i zajęła 2 miejsce, przegrywając tylko z Toronto Raptors. W drugim meczu STELA Cieszyn grała o miejsca 5-6 z Brooklyn Nets, który też do połowy był bardzo zacięty, ale zakończył się wynikiem korzystnym dla przeciwnika. Ostatecznie nasza ekipa zajęła miejsce 7-8 w naszej konferencji Eastern.

Gratulujemy naszej drużynie za zajęte miejsce i walkę na wszystkich turniejach, brawo zawodnicy.

Milwaukee Bucks - Orlando Magic 45:28
Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 48:35