Kolejny turniej ligowy
20.12.2021
Bielsko-Biała
18.12.2021 w Bielsku-Białej, odbył się kolejny turniej MU 11 - rocznik 2011 i młodsi. STELA Cieszyn pomimo bardzo szerokiego składu musiała sprostać się z kwarantannami i chorobami. Pierwszy mecz gramy z mistrzem sezonu 2020/21 DAAS Basket Hills Bielsko Biała. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszej drużyny, która przegrała tylko 4 punktami. Niestety druga połowa to oddanie całej inicjatywy drużynie gospodarzy, którzy ostatecznie wygrywają 15:0. Cieszy fakt, że chociaż połowę nasi koszykarze zagrali jak równy z równym. Drugie spotkanie nasi koszykarze rozegrali przeciwko drużynie z Katowic UKS SP 27 Katowice III. Ten mecz od początku do końca był pod nasze dyktando. Trzecie spotkanie to mecz z drużyną Wodzisławia Śląskiego. Praktycznie całe spotkanie prowadziła drużyna z Wodzisławia, dopiero ostatnia kwarta dała nam prowadzenie, które utrzymaliśmy już do końca.