22.09.2021
Cieszyn, Baków, Istebna,

PONIEDZIAŁEK 13.09.2021r.

Orlika młodszego starcie w Bąkowie

Rocznik 2012 na wyjeździe zmierzył się 13.09.21r. z LKS Zryw Bąków. W 15-osobowej kadrze przystąpiliśmy do ligowego starcia. Od pierwszej do ostatniej minuty w pełni kontrolowaliśmy przebieg spotkania, tworząc dużo sytuacji strzeleckich, które zamieniliśmy na gole, zdobywając ich kilkanaście.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3
LKS Zryw Bąków - CKS Piast II

Skład: Kołodziej - Fita, Łagowski - Parchański, Ożga, Kobiela - Węglorz oraz Habarta, Koczuba, Nowak, Mazurek, Purszke, Seremak, Tomica, Wakuła
Trener: Ciok Dawid

ŚRODA 15.09.2021r.

Żaki ligowo z Istebną

Solidny mecz rozegrała drużyna żaka starszego z mocnymi Góralami z Istebnej w środowe popołudnie (t.j.15.09). Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji bramkowych przez naszych chłopaków nie pozwoliło wygrać meczu. Postawa, zaangażowanie i gra chłopaków na wzorowym poziomie, jednak to przeciwnik kończy mecz z dwoma bramkami więcej na swoim koncie.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 1
APN Góral Istebna - CKS Piast

Skład: Jeleń Filip, Górniok Ksawery, Kaczmarek Michał, Ptak Daniel, Volkmer Tymoteusz, Słama Oskar, Polak Ludwik, Sembol Antoni, Matuszek Krzysztof
Trenerzy: Gawlas Michał, Pieczonka Maciej

SOBOTA/NIEDZIELA 18-19.09.2021r.

Trampkarze i juniorzy zwycięsko z Beskidem Skoczów

Najpierw w dniu 18.09.21r. o godzinie 9:00 swój mecz rozpoczęli trampkarze przeciwko dwójce Beskidu Skoczów. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem naszej drużyny, która dopisuje kolejne 3 oczka umacniając się na pozycji lidera. Następnie o godzinie 11:00 w ramach II ligi wojewódzkiej zagrali nasi juniorzy również przeciwko Beskidowi Skoczów. Mecz ten stał na bardzo wyrównanym poziomie, zarówno jedna jak i druga drużyna dążyła do zdobycia gola, ale to nasz zespół w pierwszej połowie strzelił bramkę, która jak się okazało była na wagę zwycięstwa.

II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOR A1
CKS Piast 1:0 (1:0) KP Beskid Skoczów

Gol: Szarzec
Skład: Fizek - Fornal Rafał, Fornal Łukasz, Kajstura, Kurpanik, Szarzec, Broda, Greń, Waniński, Górniak, Piwko
Rezerwowi: Jackson, Parchański, Chlebek, Kaczmarczyk, Kołodziej, Ogierman

III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZ C1 PODOKRĘG SKOCZÓW
CKS Piast 16:0 (8:0) KP Beskid II Skoczów

Gole: Dąbek - 3, Plinta - 2, Jadwiński - 2, Radzik - 2, Lipka, Byrski, Kuchejda, Habarta, Majka, Stokłosa, Wałach po jednej
Skład: Kobiela - Lipka, Plinta, Dąbek, Huta - Byrski, Radzik - Kuchejda, Habarta, Jadwiński - Wałach oraz Guzik, Majka, Maciej Nowak, Stokłosa

Żak młodszy sparingowo z Drzewiarzem Jasienica

W dniu 18.09.21r. zespół żaka młodszego rozegrał kolejny sparing, tym razem naszym sparingpartnerem był zespół LKS "Drzewiarz" Jasienica.

CKS Piast - LKS Drzewiarz Jasienica
Skład: Bogusz Wiktor, Maksymilian Kopik, Igor Radzik, Bartłomiej Smoleń, Kajetan Kania, Alan Klęk, Mikołaj Pachuła, Mateusz Owczarzy, Mateusz Purszke, Mateusz Szotek, Miłosz Czech, Nikodem Wantoła, Adam Milewski, Borys Tarnowski, Ksawery Cholewa, Jakub Froncek, Artur Moskal.
Trenerzy: Daniel Flejszman, Bartosz Piksa

Młodziki zwycięskie i na remis

W sobotę (t.j. 18.09) w ramach III ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" zmierzyliśmy się z UKS Cieszyn. Zagraliśmy bardzo dobre zawody, przez cały mecz prowadziliśmy grę, tworząc dużo sytuacji strzeleckich. Przy wyniku 3:0 popełniliśmy indywidualne błędy, które kosztowały nas stratę dwóch goli, przez co w końcówce spotkania wdarło się troszkę chaosu. Ostatecznie wygrywamy z UKS Cieszyn 3:2.
W niedzielę (t.j. 19.09) w ramach IV ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" rozegraliśmy mecz z Olzą Pogwizdów. Pierwsza połowa ze wskazaniem na nas, jednak rywal w samej końcówce zdecydował się na uderzenie z dystansu, co przyniosło przyjezdnym prowadzenie. Po przerwie gra się wyrównała i remisem 2:2 zakończyło się spotkanie z drużyną z Pogwizdowa.