Cieszyński portal sportowy - strona główna

Emocji nie brakowało
15.12.2021
Rybnik
Zawodnicy Stela Cieszyn rocznika 2009 i młodsi, 10 grudnia rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem na wyjeździerywalizowali z drużyną MKKS Rybnik. Rywale nie pozwolili naszej drużynie na zbyt łatwą grę, od początku założyli mocny presing w obronie i pierwsza połowa meczubyła  bardzo wyrównana, ale to Rybniczanie schodzą do szatni z 2 punktową przewagą 41:39. Od trzeciej kwarty Stelacy poprawili swoją skuteczność w ataku, ale wiele niecelnych rzutów osobistych nie pozwoliło na ucieczkę przeciwnikom. W czwartej kwarcie cieszyniacy zaczęli dominować na parkiecie, świetna obrona na całym boisku, kilka przechwytów i celne rzuty w ataku pozwoliły na ucieczkę punktową i przejęcie kontroli meczu.

Brawa dla obu drużyn za świetne widowisko sportowe i walkę w tym meczu. Gratulacje dla naszej drużyny za kolejne zwyciestwo!

MKKS Rybnik - STELA Cieszyn 70:89 (21:15, 20:24, 17:18, 12:32)