Brązowi koszykarze MU11
01.06.2022
Bielsko-Biała

27 maja 2022 roku gospodarzem finałowego turnieju ligi Śląsko-opolskiej w kat. MU11, była drużyna Basket Hills Bielsko-Biała. Spotkały się trzy najlepsze zespoły rundy zasadniczej. Pierwszy mecz Stelacy grali z gospodarzami Basket Hills Bielsko Biała. Jak wiadomo, drużyna nie przegrała żadnego meczu od dwóch sezonów, ogromne gratulacje za ten wynik. W tym meczu również pokazali, że są najlepszą drużyną i wygrali z naszą drużyną 48:23.

Po tym meczu od razu cieszyniacy rozegrali kolejny pojedynek z drużyną ze Strzelec Opolskich. Na początku wydawało się, że to drużyna ze Strzelec zdominuje mecz (17:3). Stelaki jednak się nie poddały i zaczynali odrabiać wynik. Po dwóch kwartach był remisowy wynik. Pozostałe kwarty to walka cios za cios. Finalnie lepsi okazali się nasi przeciwnicy.