Andrzejkowa wygrana siatkarek
01.12.2017
Sala sportowa al. Jana Łyska

W andrzejkowy wieczór juniorki cieszyńskiej VICTORII stanęły przed możliwością zrewanżowania się rybniczankom za - jedyną jak do tej pory - porażkę w pierwszym meczu (3:2). Pierwszy set wygrany do 16 chyba uśpił nasze zawodniczki, bo w drugim ekipa gości prowadziła 8:14 i 10:17. Jak to jednak w kobiecej siatkówce bywa, coś się zacięło w ich grze. Podopieczne A. Husarka to wykorzystały: dopowadziły do remisu 23:23, a następnie wygrały tego seta. Co się nie udało przyjezdnym w II partii - udało się w kolejnej, w której to zdemolowały wręcz cieszynianki do 10! Czwarty set to  powrót do gry z początku meczu i pewna wygrana 25:18. Dzięki zwycięstwu nasza drużyna utrzymała 4 punktową przewagę nad Pszczyną i prowadzenie w grupie.

Za tydzień - 07.12.2017 - rywalkami naszej drużyny będzie właśnie UKS CENTRUM przy POSiR Pszczyna. Początek meczu w hali przy Al. Łyska o godzinie 18:30.